+98 21 87700018
تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان گلها
پلاک 3 ، کد پستی :1466989311

جزییات خبر

عنوان

معرفی دوره های kombiniertes Lernen

توضیحات کوتاه

مرجع

خانه فرهنگ کیهان

تعداد بازدید

237

تاریخ

28 فروردين 1399

جزییات کامل

 

 

زبان آموزان گرامی


همانگونه که آگاه هستید، گزارشات متعددی در رسانه ها از وضعیت آموزش در دانشگاه‌ها، مدارس و موسسات آموزشی بصورت آنلاین در دوران قرنطینه ارائه شده است.
از یک سو موسسات آموزشی جزء مشاغل پرخطر قلمداد گردیده‌اند و  ازسوی دیگر ماهیت کلاس‌های متداول ما به گونه‌ای است که برخلاف متد آموزشی دانشگاه‌ها بصورت استاد محور، قابلیت برگزاری صرف آنلاین ندارد.
بدین وسیله خانه فرهنگ مشارکتی کیهان کلاس‌های "kombinierte Kurse" را معرفی می‌نماید. 

 

این کلاس‌ها در سه بخش آنلاین، حضوری و تمرین در خانه برگزار خواهد شد و تعداد ساعات هرکدام از بخش‌ها  24 واحد درسی است، که هر واحد معادل 45 دقیقه است.

 

1- بخش آنلاین:
عبارت است از ارائه مطلب اصلی درس که نیاز به تبادل افکار شاگردان و اساتید دارد و در قالب یک Chat Room ارائه می‌گردد. زبان آموزان بدین وسیله قابلیت مشارکت در موضوع بحث کلاس داشته و کلیه مطالب به روی یک صفحه مجازی قابل ضبط و رویت می‌باشد.

 

2- بخش حضوری:
بدیهی است که کلیه یافته‌ها و آموخته ها از بخش‌های گوناگون این دوره‌ها نیاز به تکرار و تمرین ممتد برای یادگیری قطعی و دائم دارد. این امر صرفا نیاز به حضور شخصی در کلاس را داشته و یکبار در هفته با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی هوشمند در محل موسسه برگزار می‌شود. این بخش از کلاس‌ها اغلب شامل مکالمات دو نفره و گروهی تحت عنوان "استفاده از یاد گرفته‌ها" صورت می‌گیرد و در عین حال چشم اندازی از درس آینده را در اختیار شما می‌گذارد.

 

3- بخش تمرین در خانه:
عبارت است از تمرین‌ها و تکالیفی که باید به صورت فردی توسط زبان آموزان انجام شود. لیست این تمرین‌ها از طریق استاد در وبسایت موسسه بارگزاری شده و پس از انجام، تصحیح می‌گردد. این بخش از کلاس ها در دو مرحله هر کدام قبل از کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌گردد.

 

مدت این دوره ها 6 هفته در نظر گرفته شده و علاقمندان با دریافت بروشورهای کمک آموزشی از نحوه عضو شدن در شبکه‌های اجتماعی و تاریخ برگزاری دقیق کلیه بخش‌ها آگاهی می‌یابند.
 خانه فرهنگ مشارکتی کیهان برآن است که هزینه این دوره‌ها را معادل هزینه دوره عادی در نظر بگیرد.


 

درباره ما | ارتباط با ما | قوانین و مقررات
تلفکس: 0098 21 87700018
info@keyhan-kh.ir | contact@keyhan-kh.ir
آدرس : ایران – تهران – شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان گلها پلاک 3 | کد پستی : 1466989311
خانه فرهنگ کیهان 2020 | اطلاعات محفوظ می باشد